ru
ua
en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Фото Mr.Colt

Про нас

На сьогоднішній день в Києві налічується більше п’яти десятків суто чоловічих перукарень – барбершопів, де надаються приблизно однакові послуги. Проте, якщо вам потрібні по-справжньому якісне обслуговування і особлива атмосфера – ви неодмінно оберете салон на Златоустівській. Тут можна не лише підстригтися чи поголитися, але й підрівняти чи надати певної форми бороді, створити правильну форму вусів, ще й поспілкуватися на різні теми, випити кави чи ще чогось гарячішого.

Заклад входить у відому в столиці мережу Mr.Colt і був відкритий на початку вересня 2016 року. Це свідчить про велику популярність барберів, які працюють у цих закладах, адже саме вони дають можливість для кожного клієнта отримати саме те, що він хоче.

І тому основна маса відвідувачів приходить сюди регулярно - не лише за тим, щоб отримати якісні перукарські послуги, а й побути в справжній чоловічій атмосфері.

До речі, відвідувачами салону є не тільки чоловіки – багато хто з них навідуються разом зі своїми синами, адже таким чином можна суттєво зекономити на послугах барбера, замовляючи послугу «Батько+син». І разом з тим, спілкування з дітьми в правильній чоловічій атмосфері набагато краще поліпшує сімейні стосунки, аніж звичне сидіння біля комп’ютера. А вона є насправді чоловічою – інтер’єр в стилі лофт підкреслює тягу до мужності, новітньості і нестандартності. Цегляний декор внутрішнього простору доповнюється металевими світильниками відкритого типу і грубою деревиною дзеркал та інших деталей приміщення.

Чоловіча перукарня поруч з метро Університет

Барбери працюють лише з надійним інструментом, який не викликає сумніву з точки зору стерильності і інших якостей. Якщо клієнт вагається в своїх вподобаннях – йому неодмінно підкажуть найкращі варіанти зачіски чи стайлінгу бороди. Причому це буде зроблено в ненав’язливому форматі, адже кожен з майстрів салону – не просто звичайний перукар, а людина, яка вміє спілкуватися на рівних. У цьому місці завжди знайдеться цікавий співбесідник, з яким можна поговорити про що завгодно – про футбол, зброю, автомобілі, елітні напої чи гарних дівчат. Це заклад, де справжні чоловіки спілкуються, обговорюють спільні проблеми, діляться новинами, чи просто гарно проводять вільний час.

Особливістю саме цього салону є те, що на його основі тут відкрито своєрідну школу барберів, де своїми знаннями і практичними навичками діляться топові майстри Києва. Саме тут навчаються, проходять практику і підвищують свій кваліфікаційний рівень майбутні барбери, до яких неодмінно будуть записуватися в черги наперед десятки відвідувачів. Салон працює за дуже зручним графіком, тому приходити сюди можна як вранці, так і у вечірній час, після роботи. Розташування закладу теж вигідне для більшості жителів і гостей Києва – він розміщується поряд станцій метро «Університет» і «Вокзальна». Якщо ви хочете провести вільний час цікаво і з користю для себе – салон барбершопу Mr.Colt на Златоустівській чекає на вас.

Послуги барбершопу

Послуги

Чоловіча стрижка

60 хв

від 450 грн

Стрижка бороди і вусів

30 хв

від 250 грн

Стрижка машинкою

30 хв

від 250 грн

Дитяча стрижка

45 хв

від 350 грн

Камуфляж волосся

30 мин

від 300 грн

Королівське гоління

30 хв

від 250 грн

Гоління голови

30 хв

від 250 грн

Стрижка вусів

15 хв

від 150 грн

Комбо 3=1

90 хв

від 600 грн

Батько + син

90 хв

від 700 грн

Батько + два сина

120 хв

від 1100 грн

Чоловіча стрижка + Чорна маска

75 хв

від 600 грн

Послуги та ціни барбершопу
Барбери

Майстри

Нікіта Шипілов

Нікіта Шипілов

Сеньйор барбер

Записатися до барбера
Євгеній Шумак

Євгеній Шумак

Сеньйор барбер

Записатися до барбера
Ірина Іванчук

Ірина Іванчук

ТОП барбер

Записатися до барбера
Роман Сагалаков

Роман Сагалаков

Сеньйор барбер

Записатися до барбера
Норайр Карапетян

Норайр Карапетян

ТОП барбер

Записатися до барбера
Олександр Бужинецький

Олександр Бужинецький

ТОП барбер

Записатися до барбера
Дана Зенер

Дана Зенер

Масажист

Записатися на масаж
Сергій Родіч

Сергій Родіч

Молодший барбер

Записатися до барбера
Олександр Гулєватий

Олександр Гулєватий

Стажер барбер

Записатися до барбера
Барбершоп

Програма лояльності

Пропонуємо індивідуальний підхід до кожного, пошук стилю і, звичайно, ідеальне виконання всіх робіт. Додайте сюди чудову, суто чоловічу атмосферу закладу і добре продуману програму лояльності.

Чим же ми відрізняємось від інших подібних закладів? Перш за все, сезонними акціями зі знижками на певні види послуг. У результаті кожен відвідувач у певний час має можливість витратити значно менше коштів за стрижку чи гоління. Особливими перевагами користуються батьки, які приходять до нас разом з дітьми. Постійно діюча акція «Батько+син» дозволяє їм підстригтися майже за півціни в затишній домашній обстановці.

Для постійних відвідувачів ми пропонуємо придбати подарункові сертифікати на різні види послуг. Таким чином, вони мають унікальну можливість мати чудовий вигляд за будь-яких обставин, вкладаючи в цей процес не так уже й багато коштів.

Ще хотілося би звернути увагу на асортимент інтернет-магазину нашого закладу, побачити який ви можете на сайті. Рекомендуючи різні аксесуари для догляду за волоссям і бородою, ми періодично пропонуємо їх зі значними знижками. Завдяки цьому ви отримаєте нагоду придбати якісні щітки, ножиці, гребінці та інші товари такого штибу за відносно невеликою ціною.

Абонементи

Barber Shop, School & Tattoo | Mr.Colt – заклад, де знають, як догодити клієнту. Звертаючись сюди, ви можете бути впевнені в тому, що вас зрозуміють з півслова. І як будь-який серйозний клуб, ознакою якого є стабільність, ми пропонуємо оформлення абонементу на певні види послуг.

Замовлячи їх у нас, ви гарантуєте для себе найкращий рівень обслуговування з нашого боку в зручний для вас час. Наші барбери допомагають створювати вам власний образ, проведуть ультракомфортний ритуал гоління по-королівськи, або сформують обриси вашої бороди. І все це буде в незмінному супроводі цікавої бесіди про новини спорту, політики чи повсякденного життя країни.

Абонементом зазвичай користуються ті, хто високо цінує можливість зекономити вільний час. Це і спортсмени, і ділові люди, і представники різних молодіжних груп. Тому ми радимо не зволікати та замовляти абонемент для себе або в подарунок знайомій чи близькій людині.

Робота в Mr.Colt

Ти вже майстер?

Телефонуйте за номером 0800 33 1814 та надсилайте резюме на info@mrcolt.com.ua

Потрібне навчання?

Оволодій престижною, затребуваною і добре оплачуваною професією

Школа барберів

Контакти

Україна, Київ
вул. Золотоустівська, 24

Щоденно: 10:00-22:00

+380 68 317 7774
0800 33 1814 безкоштовно з усіх номерів

Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Whatsapp Whatsapp Messenger Messenger Telegram Telegram
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
ru
ua
en