Мережа
барбершопів

ru
ua
en
0800 33 1814
безкоштовно з усіх номерів
Фото Mr.Colt

Барбершоп Київ

Barbershop, School & Tattoo "Mr.Colt" - це традиційний барбершоп, школа барберів (перукарів) і тату салон разом узяті. Все зроблено для зручності клієнтів. Тут ви знайдете затишну атмосферу, цікавих співрозмовників, розваги для себе, друзів і сім'ї, а також зможете привести свій зовнішній вигляд в ідеальний стан. У нас завжди пригощають смачною кавою або чимось міцніше.

Стрижка в нашому барбершопі - це цілий ритуал. Спеціаліст з чоловічих стрижок і стрижок бороди (барбер) з математичною точністю підбере форму саме тієї стрижки, яка ідеально буде поєднуватися з типом вашого обличчя і підійде під ваш стиль життя або роботи.

Крім цього, майстри порадять, як правильно доглядати за волоссям, бородою і допоможуть у виборі відповідних засобів по догляду за волоссям і бородою. У нашому магазині ви завжди можете купити ексклюзивні подарунки для чоловіків (косметика, вироби ручної роботи та інше). Також у нас є подарункові сертифікати на всі послуги, що надаються. Усім любителям малюнків на тілі пропонуємо відвідати нашого тату майстра, який професійно проконсультує з будь-яких питань, пов'язаних з тату, намалює ескіз і зробить гарне татуювання.

Чоловіча перукарня в Києві

Ми позиціонуємо себе не тільки як чоловіча перукарня, а й як чоловічий клуб, який допомагає зробити життя приємніше, знайти нових друзів, провести вільний час з користю для себе і близьких. Побувавши у нас один раз, ви обов'язково повернетеся, не тільки щоб привести себе в порядок, але і за порцією позитивних емоцій.

Завжди раді бачити вас, друзі, у нашій великій родині "Mr.Colt"!

Подзвонити
Написати
Онлайн запис

Напишіть нам, використовуючи зручний вам сервіс

Viber Viber Viber Viber Messenger Messenger Telegram Telegram